Liberalerna Göteborg

Nedre Kvarnbergsgatan 7

411 05 Göteborg

010-70 800 70

goteborg@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Göteborg

Partikansliet

Daniel Andersson
Ombudsman
daniel@liberalerna.se

Ombudsman Göteborg
010-70 800 70

Liberalerna Göteborgs styrelse

Carina Liljesand
Ordförande
carina@liljesand.se 

0707-612801

Läs mer om Liberalerna Göteborgs styrelse.

Rådhuskansliet

Liberalerna Göteborgs stads kommunstyrelse
liberalerna@stadshuset.goteborg.se
Kommunstyrelsen
Gustaf Adolfs torg 1
404 82 Göteborg

Pär Gustafsson
Budgetsekreterare
par.gustafsson@stadshuset.goteborg.se

0761-450110

Robert Andersson
Pressekreterare
robert.andersson@stadshuset.goteborg.se

0728-56 69 26

Charlotte Darvik
Politisk sekreterare
charlotte.darvik@stadshuset.goteborg.se

0727-25 97 62

Simona Mohamsson
Politisk sekreterare
simona.mohamsson@stadshuset.goteborg.se

0725-360379

Liberala företrädare i kommun, region och riksdag

Läs mer om Göteborgs liberala företrädare i kommun, region och riksdag.

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län