Liberalerna Göteborg

Nedre Kvarnbergsgatan 7

411 05 Göteborg

010-70 800 70

goteborg@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Göteborg

Partikansliet

Daniel Andersson
Ombudsman
daniel@liberalerna.se

Ombudsman Göteborg
010-70 800 70

Liberalerna Göteborgs styrelse

Maria Nilsson
Ordförande
maria.nilsson@liberalerna.se

Rådhuskansliet

Liberalerna Göteborgs stads kommunstyrelse
Kommunstyrelsen
Gustaf Adolfs torg 1
404 82 Göteborg

Helene Odenjung
Gruppledare, Kommunstyrelsens 1:e vice ordförande och skolkommunalråd
Se kontaktuppgifter till Johanna Hallman.  

Ann Catrine Fogelgren
Stabschef
ann.catrine.fogelgren@stadshuset.goteborg.se
0707-28 26 61

Johanna Hallman
Politisk sekreterare
johanna.hallman@stadshuset.goteborg.se
0736-20 36 74

Pär Gustafsson
Budgetsekreterare
par.gustafsson@stadshuset.goteborg.se

0761-45 01 10

Robert Andersson
Pressekreterare
robert.andersson@stadshuset.goteborg.se

0728-56 69 26

Annika Westh
Politisk sekreterare
annika.westh@stadshuset.goteborg.se
0707-28 65 71

Gabriella Toftered 
Politisk sekreterare
gabriella.toftered@stadshuset.goteborg.se 

Liberala företrädare i kommun, region och riksdag

Läs mer om Göteborgs liberala företrädare i kommun, region och riksdag.

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län